Personalista - mzdový účtovník

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie komplexnej mzdovej a personálnej agendy v programe
SOFTIP
  • archivácia mzdových podkladov
  • administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
evidencia personálnej dokumentácie
  • komunikácia s príslušnými úradmi pri prihlasovaní a odhlasovní
zamestnancov
  • vypracovávanie personálnych reportov a štatistík
  • iné úlohy vyplývajúce z pracovnej pozície

  • zaujímave platové podmienky a sociálne benefity
  • podpora vzdelávania, sebarealizácie a osobného rastu
  • istota stability zamestnania
  • moderné pracovné prostredie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

  • minimálne 5 rokov pracovných skúseností v oblasti personalistiky a mzdového účtovníctva
  • skúsenosti s prácou v programe SOFTIP sú podmienkou
  • výborná znalosť práce s Microsoft Excel
  • analytické zručnosti
  • komunikačné zručnosti
  • tímový hráč
  • flexibilita

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1661814  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou