Zodpovedný farmaceut/ka

MEDICAL PARK (AYKUT s.r.o. )

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
15.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu Zodpovedný farmaceut.

- riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby.
- zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
- koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
- zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto informuje odborných zamestnancov lekárne,
- riadi a koordinuje zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
- zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
- organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
- spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia

- práca v stabilnej spoločnosti
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
- zaujímavé, motivačné ohodnotenie
- zľavy na produkty
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť uplatniť vlastné nápady a ďalej odborne rásť

Informácie o výberovom konaní

Nejedná sa o Sieťovú lekáreň.

Zaslaním životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti lekárenstvo a zdravodnictvo 15 rokov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1904514  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme pri osobnom pohovore