Logo Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Farmaceut v lekárni na plný alebo polovičný úväzok

Lekáreň ST. MARTIN PHARMACIA

Miesto práce
Panská 33, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiacod 1900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milí farmaceuti,

naša lekáreň St. Martin Pharmacia na Panskej ulici 33 oslávila v máji na deň matiek prvé výročie. Tešíme sa z jej úspešného zabehnutia a rastu, ako aj z pozitívnych ohlasov návštevníkov a pacientov zo Slovenska, zo sveta a našich Bratislavčanov. Napriek tomu, že náš koncept je na Slovensku ojedinelý a okrem lekárenskej časti ponúkame aj exkluzívne produkty z oblasti parfumérie, kozmetiky a prírodných prípravkov, naša lekárenská časť je pre prevádzku mimoriadne významná a teší sa stále väčšiemu dopytu zo strany pacientov, ktorí sa k nám radi vracajú pre atmosféru a skutočný prístup k pacientom. Preto ako rodinná lekáreň hľadáme odborne zdatného farmaceuta, ktorý nám pomôže nám formou dlhodobej spolupráce v budovaní kvalitnej a profesionálnej lekárenskej starostlivosti.

• Výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných prípravkov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• Komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a dodávateľmi, objednávanie sortimentu
• Spracovávanie receptov, lekárskych predpisov a zdravotných poukazov na zdravotnú poisťovňu
• Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
• Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
• Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
• Výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem(pomoc kolegom)
• Koordinovanie práce farmaceutických laborantov
• Ostatné práce v lekárni, ktoré sú nevyhnutné pre plynulý chod lekárne

• Krásne a príjemné pracovné prostredie
• Zvýhodnené nákupy v lekárni
• Príspevok na poplatky v komorách
• Výhody rodinnej lekárne (nie sme sieťovka), dbáme na dobré vzťahy, otvorenú komunikáciu a spoločný záujem
• Istota a stabilné zázemie vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
• Priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív - hľadáme ľudí, ktorí sú v súlade s našimi hodnotami
• Samostatná a zodpovedná pozícia
• Zázemie, vzdelávanie, odborné školenia a osobný rozvoj
• Multisport Pass
• Cafetéria benefitov - možnosť vlastného výberu benefitov od viacerých dodávateľov (wellness pobyty, vstupenky do kina, knihy, permanentky do fitnescentra, koncerty, tábory pre deti a pod.)
• Možnosť kariérneho rastu a robiť to, čo Vás naozaj baví a napĺňa
• Dlhodobá práca, zmluva na dobu neurčitú
• Vieme pomôcť s ubytovaním

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pozíciu a pracovať v našej spoločnsoti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

magister farmácie, farmaceutická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
WinLSS - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax na rovnakej alebo podobnej pozícii veľkou výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Chuť neustále sa vzdelávať a posúvať sa vpred
• Tímový duch - fugovať môžeme len ako jeden stmelený tím
• Empatia a spoľahlivosť
• Orientácia na pacienta, jeho potreby - proklientský prístup, komunikatívnosť
• Rešpekt a lojalita
• Zodpovedný prístup k práci, proaktivita
• Inovatívne myslenie
• Flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Jedinečný koncept lekárne a niche parfumérie v srdci Starého mesta Bratislavy, kde sa tradičná farmácia spája s modernou. Zámerom St. Martin Pharmacia je spojiť múdrosť, krásy minulosti a zdravie na jednom mieste. St. Martin Pharmacia ponúka širokú škálu produktov od štandardných farmaceutických liečiv cez tradičné medicínske prípravky, čaje a prírodné liečivá, vysokokvalitnú kozmetiku až po niche parfumy a vône pre šťastný domov.

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Pitoňák
E-mail: poslať životopis
ID: 4833281  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac