Lekárnik

Lekáreň pri Budúcnosti, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 40, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacplat je určený dohodou, podľa praxe a pracovných skúseností zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

štandartná náplň práce lekárnika vo verejnej lekárni, bližšie určená zodpovedným farmaceutom lekárne

otváracia doba lekárne je od 8.00-18.00 a v sobotu od 9.00-13.00 h. Pracovná doba je 8 hodín denne v dvojsmennej prevádzke + každá tretia sobota 4 hodiny, tak aby pracovný čas neprekročil 40 hodín týždenne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť WinLSS o PaP výhodou

verejná lekáreň v zdravotnom stredisku, v ktorom sa nachádzajú ambulancie všeobecných aj odborných lekárov, receptová lekáreň vhodná pre farmaceutov, ktorí majú záujem odborne rásť a uplatňovať svoje odborné vzdelanie v praxi

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 708706  Dátum zverejnenia: 14.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac