Farmaceut do lekárne ALPINIA v Žiari nad Hronom

Minuit, s.r.o.

Miesto práce
Š. Moyzesa 75, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
júl - august 2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lekárnik vo verejnej lekárni
- dispenzácia liekov, zdravotníckych pomôcok, doplnkového sortimentu
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne

Oslovení budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienku vzdelania na Farmaceutickej fakulte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené štúdium Farmaceutickej fakulty PODMIENKOU

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lekáreň ALPINIA je verejná lekáreň vlastnená farmaceutom. Má dlhú tradíciu, bohatý sortiment, verných stálych zákazníkov a čo je veľmi dôležité - dobrý a súdržný kolektív .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2549564  Dátum zverejnenia: 9.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou