Masér/-ka v Bruck an der Leitha

Leithana GmbH

Miesto práce
Parkbadstrasse 6, 2460 Bruck an der Leitha, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sportareal Leithana hľadá do nového OrangeGym by George Pipasik v Bruck an der Leitha (iba 30 km od SK hranice) na doplnenie tímu certifikovaného maséra/-ku. Prípadná kvalifikácia aj ako fitness tréner/-ka výhodou.

Znalosť nemeckého jazyka podmienkou, plat a spôsob úväzku dohodou. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Bližšie informácie na osobnom pohovore.
UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME. Vlastná doprava výhodou.

Posielajte Váš životopis s fotografiou vrátane certifikátov na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- osoba s pracovnými skúsenosťami v odbore
- časová flexibilita, nadšenie pre šport a zdravý životný štýl, príjemný vzhľad, komunikatívnosť v cudzom jazyku a tímový duch

Zimný štadión, Hotel, reštaurácia, fitness centrum
ID: 3161758  Dátum zverejnenia: 16.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou