Elektroúdržbár

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.+ prémie 30 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za vykonávanie montáže, opráv, údržby všetkého elektrického a ostatného zariadenia. Technológia - - poloautomatická linka, s tým spojené elektroúdržbárske práce.
Rýchle a kvalitné odstraňovanie prorúch elektrotechnických zariadení a predchádzanie týmto poruchám.
Vykonávanie preventívnych kontrol elektrotechnických zariadení, odstraňovanie porúch na nich.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť elektr.zariadení §21,§22

- Prax na pozícii technika údržby vo výrobnej spoločnosti
- Platné osvedčenie podľa §21 / §22 (ak nemáte platné osvedčenie, môžete si ho obnoviť aj priamo u zamestnávateľa)
- Zodpovedný prístup k práci
- Chuť učiť sa nové veci

Leier Baustoffe SK s.r.o. je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov. Spoločnosť je stabilnou medzinárodnou firmou založenou v roku 1965. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004.
V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť Leier 2000 spolupracovníkov a disponuje 30 operatívnymi miestami v Rakúsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Chorvátsku, na Slovensku a na Ukrajine.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3113463  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.