Logo LEHOTSKÝ comp., s.r.o.

Kuchár/ka v rodinnom penzióne

LEHOTSKÝ comp., s.r.o.

Miesto práce
Kráľova Lehota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacMzda od 1300,- € základná mzda /finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta/ príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce, výkonu a šikovnosti kuchára 8 -10 € /1 hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého tímu hľadáme nového kolegu, ktorý bude spolupracovať a variť :

Príprava ala carte jedál
Príprava hotoviek /obedy, večere/

Zadelenie práce podľa dohody

- rodinné pracovné zázemie
- príplatky za soboty, nedele a sviatky
- ubytovanie zabezpečené
- práca v stabilnej spoločnosti
- smena 2 kuchári + 2 pomocné

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail, prípadne nás telefonicky kontaktujte na dole uvedené tel. číslo

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

prax v odbore min. 2 roky, zodpovedný prístup k práci, pracovitosť, zručnosť, dobrý zdravotný stav, hygienické minimum.

PENZION LARION*** je ÚTULNÝ PENZIÓN NA LIPTOVE. Nachádza sa v malebnej dedinke, v okolí hôr so širokou ponukou služieb pre relax i šport. Penzión disponuje moderne zariadenou reštauráciou, barom, wellnesom,športovým areálom, detským kútikom, vonkajším detským ihriskom a vonkajšou terasou.
Naším cieľom je vytvoriť kvalitné služby s príjemným rodinným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dáša Šafaříková
Tel.: +421902801602
E-mail: poslať životopis
ID: 4831705  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac