Advokátsky koncipient

LEGART s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 3, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a pripomienkovanie zmlúv (najmä prevody nehnuteľností)
- zakladanie obchodných spoločností a zmeny v spoločnostiach
- príprava návrhov, žiadostí a iných podaní na súdy a iné orgány
- príprava právnych analýz a dokumentov
- zastupovanie na súdoch a iných orgánoch
- administratívna práca, vedenie pošty a spisovej agendy

Práca v advokátskej kancelárii je zameraná najmä na realitné právo a právo obchodných spoločností. Po zvládnutí tejto problematiky je možný prístup k ďalšej rôznorodej agende so širokým spektrom právnych problémov, priestor pre vzdelávanie sa počas pracovnej doby, dostatok času na naštudovanie každej problematiky. Pracovné vyťaženie je primerané, práca stabilne od 08:00 do 17:00.

Do užšieho výberového konania sa vyberú uchádzači na základe životopisov. V prípade, ak Vás nebudeme kontaktovať do 5 dní od zaslania životopisu, do užšieho výberu sme Vás nevybrali.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

realitné právo a právo obchodných spoločností

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Dochvílnosť, pozornosť, sústredenosť, zanietenosť, ochota, kreatívne myslenie, presnosť, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť.

Advokátska kancelária LEGART s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, ktorá svojou činnosťou nadväzuje na činnosť zakladajúcej advokátky, JUDr. Zuzany Bukvišovej. Advokátska kancelária LEGART s.r.o. poskytuje komplexné právne služby v rôznych oblastiach slovenského práva tak v slovenskom ako aj v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Cieľom advokátskej kancelárie je spokojnosť klienta, ktorú naša advokátska kancelária dosahuje v dôsledku kladenia dôrazu na komunikáciu, promptnosť, profesionálny a vysoko odborný prístup k problémom a požiadavkám klienta.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Nitrianska 3
821 08 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2564149   Dátum zverejnenia: 7.11.2016