Realitný maklér Junior

LEGACY Real, s. r. o.

Miesto práce
City Hotel Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
od 02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná realitná kancelária príjme spolupracovníkov na pozíciu realitný maklér.
Príležitosť pre začínajúcich aj pre aktívnych maklérov.

Ponúkame:
- Silné zázemie a podporu renomovanej RK
- Odborné zaškolenie
- Úspešný štart pod vedením skúseného a úspešného makléra
- Flexibilný pracovný čas
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (motivačný provízny systém)
- Kariérny postup

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na email: [email protected]
V prípade zájmu o bližšie informácie volajte na tel.č. 0905 229 445 (Patrik Labaj).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Bezúhonnosť
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Základy práce s PC
- VP a vlastné auto

Očakávame:
- Samostatnosť
- Lojalitu
- Chuť pracovať

Realitná kancelária LEGACY exclusive real estate sa špecializuje na sprostredkovanie predaja a prenájmu rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a okolí. Zároveň sa orientujeme aj na novostavby. Podieľame sa na predaji viacerých developerských projektov – Weinhauer v úplnom centre Bratislavy, Rodinné bývanie v Hrubej Borši, Biela Voda v Bernolákove, Golf View Resort vo Vysokých Tatrách a iné. V našom portfóliu služieb nájdete aj predaj a prenájom nebytových, obchodných a kancelárskych priestorov. V realitnej kancelárii LEGACY kladieme dôraz na skúsenosti, preto máte istotu, že naši makléri sú odborníci, ktorí na realitnom trhu pôsobia dlhodobo a poznajú všetky jeho úskalia. Sme diskrétni, berieme ohľady na detaily a ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Snažíme sa prekonávať očakávania našich klientov.
ID: 3002584  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Provízny systém