Reagujte bez životopisu

Coach & Mentor | Personal Branding

LHH | independent member of Adecco Group (licensee Transitions management s.r.o.)

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
15.2.2021
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 2 400 EUR/měsíc13. a 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme u lidí skryté i viditelné přednosti v každém okamžiku jejich kariéry a navigujeme je v terénu měnících se příležitostí světa práce. Slušně nás to živí, protože každý z našich klientů odněkud a od někoho odchází, zároveň někam směřuje. Něco pro něj končí anebo začíná. Často obojí.

Budeme spolu číst, naslouchat a vytvářet osobní značky jedinečných kandidátů z jedinečných organizací na Slovensku a v zahraničí. V každém bodu kariéry našich klientů budujeme mosty, které spojují jednotlivce s příležitostmi a díky tomu dokážou lépe realizovat svůj potenciál uvnitř i mimo aktuální organizaci.

Co a kde?
Lidé s námi mohou pracovat virtuálně, nebo se z času na čas ukázat v našich kancelářích v Bratislavě (Eurovea), Trnavě, Nitře, Žilině, Popradu a Košicích. Tím, že jsme až o 66% větší než náš nejbližší globální konkurent, povedlo se nám mezi naše klienty získat za posledních pár měsíců až 21 mezinárodních organizací z top 1000.

Kdo jsme a co děláme / na čem budete dělat i Vy?
Tvoříme zvídavou smečku lidí, která se zajímá o lidi v každém poschodí organizace.
Pracujeme s řediteli, lídry, mezinárodními experty a také s těmi, kteří makají v zákaznických centrech, globálních nebo regionálních centrech sdílených služeb, ve financích nebo programují či prodávají v terénu po celém Slovensku.

Realizujeme projekty budování autentické osobní značky a kultivujeme v lidech principy a přístupy, které dovedou naše klienty k novému uplatnění o polovinu dříve než to dokážou jiní.

Co budete dělat?
V teamu LHH provedete kandidáta i organizaci, se kterou pracujete po smysluplné cestě, která poskytne unikátní podněty pro další život nebo práci s talentem uvnitř organizace, nebo mimo ni. Inspirujeme, vedeme neznámím terénem a ukazujeme směr.

Client Angel k realizaci projektu každé jednotlivé osobní značky se svěřenými zákazníky bude mít inovativní know how, roadmapu a dostatek příležitostí ukázat svoji jedinečnost a přispět k úspěchu druhých.

Koho hledáme?
Člověka na pomezí interní a externí komunikace, nebo Human Resources Business Partnera, Talent Aquisition profesionála z personální agentury se vztahem k praktickým věcem z oblasti marketingu, pro kterého je prioritou vytváření jedinečné zákaznické zkušenosti a rychle se zorientuje v technologiích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kvalitativní bonusy. Odměny za oporu při jednání s mezinárodními klienty. Přístup k nejnovějším trendům a studiím v oblasti vzdělávání a rozvoje lidí, ergonomie učení přes dotované licence v Linkedin Learning, Delloite & Bersin Insights, Globální network spolupracovníků a svěží názory i digitální aplikace kolem.

Informace o náboru

Pracujeme s budoucností těch, kteří bez vlastního zavinění, nebo vlastním rozhodnutím hledají nové smysluplné uplatnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Lee Hecht Harrison pracuje pro společnosti, které čelí rostoucímu tlaku na efektivitu podnikání, který vyplývá z nástupu digitalizace, z demografických změn, poptávce po produktivitě a měnících se požadavcích na rychlost a náklady.
Mnoho ze společností, kterým LHH pomáhá odpovídá na tento tlak investováním do inovací, do rozvoje svých zaměstnanců a lídrů, ale také rozložením a přesouváním lidských zdrojů, rozšiřuje působení na nových trzích ale také redukuje náklady na trzích, kde produktivita práce mírně klesá, nebo stagnuje.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Public Relation, Personalistika, Lidské zdroje, Recruitment, Executive Search

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Úplný začátečník (A1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Hospodářská korespondence - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SalesForce - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

HRBP, Public Relation, Redaktor, Správce blogu

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme inspirativní osobnost se schopností si plánovat práci a s odhodláním pracovat pro druhé, podílet se na zlepšení kvality života těch, kteří se na ně budou s důvěrou obracet. Ideální kandidát se rád učí, pozorně naslouchá, ptá se, přemýšlí, reflektuje a je li to správné, poskytne cílené doporučení postavené na zkušenosti nebo prověřených praktikách našich lidí a know how.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojujeme lidi se světem příležitostí. Více než 90% kandidátů v letech 2019 a 2020, se kterými pracujeme v Čechách a na Slovensku shledalo své nové směrování a uplatnění ekvivalentní nebo lepší a 81% nám říká, že jejich současná role lépe reflektuje jejich představy o životě a práci.

LHH je o 66% procent větší než jeho nejvýznamnější globální konkurent a lídr v oblasti akcelerace a mobility talentu uvnitř globálních a mezinárodních firem.

Zaměřujeme se na pomoc při změně kariéry, vyšší imunitu teamů, rozvoj lídrů ve všech poschodích organizace, podporu transformačním projektům a řízení změn. Jsme v Čechách i na Slovensku partnerem společností odhodlaných dobře adaptovat a rozvíjet své aktiva - nejlepší talenty a stát se dlouhodobě vyhledávaným zaměstnavatelem.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2797211  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc