Hľadáme posily na oddelenie starostlivosti o zákazníkov! (využijete anglický alebo nemecký jazyk)

Miesto práce
Nitra, okres Nové Zámky
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše oddelenie customer service v Nových Zámkoch hľadáme 2 nových kolegov, ktorých láka práca v medzinárodnom prostredí a chcú využívať cudzie jazyky na dennej báze.

Na jednej pozícii uvítame kandidáta so silnejšou nemčinou, ktorý bude mať angličtinu ako doplnkový jazyk a na druhej pozícii opačnú kombináciu - ako prvý jazyk angličtinu s doplnkovou znalosťou nemčiny.

Vaša denná náplň práce bude zahŕňať komunikáciu s našimi pobočkami v ostatných európskych krajinách a starostlivosť o pridelený proces v rámci zákazníckej starostlivosti (napr. spracovanie a nahrávanie objednávok, riešenie reklamácií a požiadaviek od zákazníkov alebo riešenie produktových otázok).

Naše požiadavky na vhodných kandidátov sú nasledovné:

* Pokročilá znalosť anglického jazyka a aspoň mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka ALEBO opačná kombinácia
* Prozákaznícka orientácia, schopnosť komunikácie na profesionálnej úrovni
* Dobrá užívateľská znalosť programov MS Office
* Tímový duch a pozitívny prístup k učeniu sa nových vecí
* Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov!
* Miesto výkonu práce sú Nové Zámky

Benefity, na ktoré sa môžete u nás tešiť, sú nasledovné:

* Pružný pracovný čas - ponúkame flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné bonusy
* Ročné finančné odmeny
* Systém cafetérie
* Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
* Odmena za odporučanie nového kolegu interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok a teambuldingové aktivity

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3111609  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement