Špecialista logistiky/colných deklarácií (aspoň mierne pokročilá znalosť francúzskeho jazyka nutná)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Atuálne u nás nájde uplatnenie kandidát, ktorému nerobí problém komunikovať buď v angličtine alebo v nemčine a zároveň má aspoň mierne pokročilú úroveň francúzskeho jazyka.

Hľadáme nového kolegu, ktorý má predchádzajúce skúsenosti v oblasti importu/exportu a ideálne aj v o oblasti colnej deklarácie.

Náplň práce:

* Spracovanie zjednodušených tranzitných procedúr pre námorný / letecký / nákladný import
* Príprava colných deklarácií
* Vykonávanie zjednodušených colných odbavení
* Príprava INTRASTAT hlásení
* Podpora pri vytváraní a analýze dodacích dokumentov pri manuálne spracovávanom importe a exporte
* Podpora pri riešení vratiek tovaru
* Podpora pri kontrole bežných účtov a colných hodnôt

Naše požiadavky pri obsadzovaní danej pozície sú nasledovné:

* Pokročilá znalosť anglického ALEBO nemeckého jazyka + aspoň mierne pokročilá úroveň francúzskeho jazyka
* Skúsenosti v oblasti logistiky/colných deklarácií v trvaní 1-3 roky
* Skúsenosť s tvorbou INTRASTAT hlásení
* Dobrá užívateľská úroveň balíka MS Office
* Znalosť systému SAP je veľmi vítaná
* Aktívny a pozitívny prístup k práci

Pre zamestnancov máme pripravené nasledujúce motivačné benefity:

* Pružný pracovný čas - flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné odmeny
* Ročné finančné bonusy
* Odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* Systém cafetérie = benefit plus
* Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Akcie organizované pre zamestnancov - teambuildingy, vianočný večierok a pod.
* Spolupráca s medzinárodnými tímami a denné využitie cudzieho jazyka

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3090185  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement