Customer Service Representative

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné úlohy bude patriť:

* Spracovanie/zadávanie zákazníckych objednávok

* Kontrola elektronických objednávok
* Zadávanie a aktualizácia zákazníckych a produktových dát v SAP
* Spracovanie a riešenie reklamácií, manažovanie celého proces
* Poskytovanie informácií o produktoch, stavoch na sklade, cenách, dátumoch dodania a pod.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

* Aktívna znalosť nemeckého jazyka

* SŠ/VŠ vzdelanie

* Skúsenosť so zákazníckym servisom výhodou
* Komunikatívnosť
* Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
* Dôslednosť a presnosť v dodržiavaní procesov a pracovných postupov

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja<
- a v neposlednom rade zodpovedné správanie sa k životnému prostrediu.

Na Slovensku je spoločnosť LEDVANCE lokalizovaná v Nitre, kde pôsobíme ako biznis centrum pod názvom LEDVANCE BUSINESS SERVICES. Popri tradičnom predaji svetelných zdrojov a riešení, je našou primárnou úlohou poskytovať globálnu podporu zahraničným pobočkám a obchodným zastúpeniam. V súčasnosti zamestnávame vyše 320 zamestnancov a neustále rastieme.

Kontakt

ID: 2963841  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement