Manager prevádzky v reštaurácii - Lochness Scottish Pub / nástupný plat je 1300 Eur netto

Lederer s.r.o.

Miesto práce
Sedlárska 4, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme do nášho týmu profesionálnu osobu, ktorá má skúsenosti s vedením
prevádzky a managovaním podriadených zamestnancov . Sme spoločosť ktorá prevádzkuje LOCHNESS SCOTTISH PUB v centre Bratislavy. Hladáme člověka ktorý je zodpovedný, ochotný pracovať a viesť ludí , napredovať a odovzdávať svoje skúsenosti vrámci prevádzky a tím zvyšovať jej úroveň a tržby.
Nástupný plat je 1300 Eur netto, skúšobná doba je 3 mesiace a po skúšobnej dobe a vzájomnej spokojnosti sa plat zvýši na 1500 Eur netto.

Pracový čas si dohodneme na osobním pohovore. Poprosím Vás zaslať životopis na mail, následne budete kontaktovaný na osobný pohovor.
[email protected]

• Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky.
• Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov.
• Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru.
• Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok.
• Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy.
• Zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie.
• Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
• Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
• Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
• Reklama a PR - facebook, web
• Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.
• Tvorba denného menu
• Podpora kuchyne a hladanie nových možností podpory predaja a zvýšenia tržieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

spoločnosť podnikajúca v gastronómii v centre Bratislavy

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2779633  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1500 netto