Predavač/ka obuvi - OC Avion Bratislava (Ref. č.: 2 B)

Leder & Schuh SK spol. s r.o.

Miesto práce
OC Avion Bratislava, Ivanská cesta 12
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
550,-- €/mesačne brutto + pohybl.složka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tovaru - servis zákazníkom, prijímánie tovaru - jeho prezentácia, aranžovanie, obsluha, poradenstvo.
Prax v oblasti obuvnictva je vyhodou.

Úvazok 35 hodín týždenne HPP
20 hodín týždenne - brigáda

Dále hľadáme brigádnikov - mzda: 3,-- €/hod.brutto

Poskytujeme tieto benefity: stravné lístky, nápoj na pracovisku, vakcínu proti chrípke, vánočne mítynky, prémie za splnenie iných doležitých kritérií atp.

Pre predajnu Humanic v OC Avion Bratislava hľadáme aktívnych, pozitívnych uchádzačov na TPP, ktorí maju radi ľudí, tedy aj zákazníkov a módu, najmä obuv a doplnky.
Predpokládaný nástup: ihneď

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

maloobchod
1

Vysoká pracovná aktivita, komunikatívnosť, kladný vzťah k luďom - zákazníkom a k móde, najmä k topánkom.

Leder & Schuh SK spol. s r.o. je obchodná spoločnosť s maloobchodnými predajňami s obuvou a doplnkami v Slovenskej republike. V súčastnosti má firma 11 prevádzok Humanic v SR, z toho 5 v Bratislave.
Sme dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Leder und Schuh AG. Sídlo firmy je na Slovensku v Bratislave, Einsteinova 18;

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 18
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Blanka Fiľová
Tel.: 00421248200040
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2677482   Dátum zverejnenia: 20.9.2016