Predajca LED osvetlenia

LEDart s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127/E, 831 04 Bratislava - Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac1000€ + do 400€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s 3-4 kolegami sa budete spolu starať o chod predajne s LED osvetlením. K práci patrí obsluha zákazníkov, poradenstvo ohľadom osvetlenia, komunikovať so zákazníkmi a všetko, čo patrí k chodu predajne. Chceme zákazníkom poskytnúť perfektný servis a poradenstvo.

Všetko potrebné Vás samozrejme naučíme. Netreba sa báť. Od nikoho neočakávame, že bude prvý deň (ani druhý) všetko ovládať.

- Kolektív, ktorý Vám so všetkým pomôže, všetko potrebné vysvetlí.
- Možnosť parkovať priamo na parkovisku pri firme
- Výplata vždy 12. v mesiaci na účte
- Pracovná doba pondelok až piatok od 9:00 do 18:00
- Káva zadarmo
- Stravné lístky v hodnote 4,80€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- chuť pracovať

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá sa zaoberá predajom LED osvetlenia cez internet a prostredníctvom kamenného obchodu a rozširujeme naše pôsobenie na nových trhoch.

www.ledakcia.sk
www.ledakce.cz
www.ledakcja.pl
www.ledaktion.co.at
www.ledakcija.hr
www.ledjoaron.hu
www.ledakcija.si
www.ledpromotia.ro

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2608128  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac1000€ + do 400€ bonusy