Kuchár/ kuchárka Nemecko /plný úväzok

LED-NET

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
MINIMUM 1700€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava jedál podla daného jedálneho lístku, podieľanie sa na vytváraní nového jedálneho lístka
- Zodpovednosť za kvalitu ponúkaných jedál.
- Plná zodpovednosť za chod kuchyne.
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov.
- Dohľad nad estetikou podávaných jedál
- Možný karierný rast

• plat dohodu podľa skúseností a odborných znalostí
• stravovanie v hotelovej reštaurácii
• plne hradený jazykový kurz
• poskytnutie ubytovania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20.05.2016.
Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov, prax v hotelierstve výhodou.
Písomné žiadosti a životopisy s kontaktnými údajmi, prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Všetky potrebné informácie poskytneme na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhodou vzdelanie v oblasti hotelierstva

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

JOB POTENZIÁL je tá správna agentúra pre sprostredkovanie pracovných a vzdelávacích miest v Nemecku.

Pomáhame nemeckým firmám nájsť nové pracovné sily – ako aj mladých perspektívnych učňov – budúcich pracovníkov, ktorých momentálne tak strašne potrebujú.

Odborné sily a mladí motivovaní ľudia obdržia vďaka nám možnosť vybudovať si vlastnú budúcnosť v Nemecku.

Spravte prvý krok a využite silu a možnosti EURÓPY!

Informujte sa o Vašich možnostiach a prihláste sa ako uchádzač o pracovné miesto v Nemecku.
ID: 2545440  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: MINIMUM 1700€/brutto