Fyzioterapeut/ka

Léčebné lázně Luhačovice-Sanatorium MIRAMARE, s.r.o.

Místo práce
Bezručova 338, 76326 Luhačovice, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:
* zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* možnost profesního a osobního rozvoje
* motivační mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
* možnost ubytování

Termín nástupu: dle dohody
Vaše žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected], případně poštou na výše uvedenou adresu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

ubytování, celodenní strava, možnost využití pobytů v lázeňském řetězci Royal Spa.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie
* osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
* znalost NJ, AJ nebo RJ alespoň na komunikativní úrovni výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
* příjemné jednání a vystupování
* trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
* časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LLL-Sanatorium Miramare patří do privátního řetězce ROYAL SPA lázeňských a wellness hotelů, který působí na území České republiky již 25 let.

V současnosti ROYAL SPA tvoří již 4 lázeňské komplexy a 1 wellness hotel ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky - Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves.

Celková kapacita je téměř 1.000 lůžek.

Většina hotelů má čtyřhvězdičkový standard a nabízí hostům komplexní služby pod jednou střechou - komfortní a příjemné ubytování, výbornou kuchyni, prvotřídní lázeňskou péči vysoce kvalifikovanými zdravotními odborníky a celou škálu léčebných procedur - především na bázi přírodních léčivých zdrojů.

Od svých začátků se neustále snažíme dělat maximum pro spokojenost našich klientů.
K tomuto přispívá právě každý jeden spokojený zaměstnanec a tím se můžete stát i Vy. Těšíme se na Vás.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2192489  Dátum zverejnenia: 22.7.2015