Можливість для людей з України

Umývač v ručnej autoumyvárni

Lebrock Group s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
8.4.2024 alebo ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do autoumyvárne KV Detail príjmeme človeka, ktorého NÁPLŇOU PRÁCE bude:

​- čistenie interiérov a umývanie exteriérov
​- tepovanie, čistenie kože
​- aplikácia voskov a ochrany laku
​- komunikácia so zákazníkom (preberanie / odovzdávanie vozidiel)
​- práca s pokladňou
​- po zaškolení aj strojové leštenie laku

ČO POŽADUJEME:
​- cit pre detail
​- samostatnosť, zodpovednosť (nie je to klišé)
​- vodičský preukaz sk. B
​- príjemné vystupovanie
​- čistý register trestov

ČO PONÚKAME:
​- slušné finančné ohodnotenie
​- motivačný systém odmien (výkonnostné finančné bonusy navyše ku mzde)
​- odborné zaškolenie, získanie know-how
​- ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore
​- TPP alebo živnosť

​Sme malá ale rokmi etablovaná autoumyváreň so zameraním na precízne a kvalitné čistenie. Špecializujeme sa na veľké premeny vozidiel. Hľadáme a uprednostníme človeka, ktorý má záujem o túto prácu DLHODOBO.

​Termín nástupu ASAP alebo od 8.4.2024 alebo v prípade dohody o týždeň skor.​

- interný provízny systém (možnosť zvýšiť si mzdu)

- čistenie vlastného vozidla

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Lebrock Group s.r.o. prevádzkuje prémiovú ručnú autoumyváreň KV Detail. Na trhu pôsobíme od roku 2014. Zameriavame sa na profesionálne čistenie exteriérov a interiérov vozidiel pH neutrálnou kozmetikou, leštenie, voskovanie, tepovanie a aplikáciu nanotechnológií. Všetky služby vykonávame s ohľadom na kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4793039  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac