Predajvač/ka ambulatnej predajni pečiva

Lebeco s.r.o

Remeselnicka 4, 94603 Kolarovo, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj pekárenských výrobkov ambulantným spôsobom - priamo z vozidla
Nutný vodičský preukaz B
Práca s registračnou pokladňou.
Dokladanie tovaru do regálov ambulantnej predajne.
Predaj pekárenských výrobkov na vopred určených trasách v okolí Kolárova.

Ponúkame Vám samostatnú prácu s veľmi výhodným finančným ohodnotením. Dôkladné zaškolenie , samostatnosť pri riešení pracovných úloh a perspektívnu možnosť osobného rozvoja v rámci, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predošlá skúsenosť v obchode
- zvládnutie práce s registračnou pokladňou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie

Pekáreň Lebeco založená v roku 1993 v Kolárove.
Zaoberáme sa výrobou chleba a pekárenských výrobkov, tradičnou technológiou.
Pekáreň predáva svoje produkty v 14 vlastných predajniach v regióne, ako aj spôsobom ambulantného predaja v menších obciach vo svojom okolí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2033463  Dátum zverejnenia: 3.3.2015