Technik údržby pre nový výrobný závod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie opráv a odstraňovanie porúch na výrobnom zariadení v čo najkratšom čase;
• vykonávanie opráv a pravidelnej preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení;
• analýza a vykonávanie opatrení na odstránenie príčin porúch;
• neustále zlepšovanie zariadení so zameraním na zvyšovanie spoľahlivosti a životnosti;
• zodpovednosť za funkčnosť zariadení;

• stabilná práca s dlhodobou perspektívou
• variabilná zložka mzdy 15% zo základnej mzdy
• prítomnostný mesačný Lear bonus 33 €
• príspevok na stravovanie
• práca v príjemnom pracovnom prostredí
• práca v renomovanej firme
• zaškolenie - časť zaškolovacieho procesu prebehne v závode Voderady alebo Ostrov u Stříbra (ČR)
• príspevok na dopravu/resp. neskôr doprava do zamestnania

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax v údržbe výhodou
• znalosť automatizačnej techniky, senzorov, pohonov, riadenia a regulácie;
• zručnosť, prax v elektrotechnike, vyhláška 718/2002, §21 PODMIENKOU, §22 výhodou
• zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na 3 zmeny;
• práca s PC (e-mail, excel)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
01.08.2024
1 930 EUR/mesiaczákladná mzda : 1.650 € + 15% variabilná zložka mzdy + 33 € prítomnostný bonus Lear
Plavecký Štvrtok, Slovensko
ID: 4787619  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 930 EUR/mesiac