Mechanik

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia opráv lisovacích zariadení vo výrobe – opravy, nastavenia, revízie
• Využívanie vedomostí hydrauliky pri údržbe valcov a čerpadiel
• Uskutočňovať prípustné opravy a zabezpečiť plynulý chod zariadení
• Prax na pozícia automechanika výhodou

  • extra príplatok za poobednú zmenu
  • bonusy: výkonnostný, dochádzkový
  • strava len za 1,08 eur
  • dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum
  • príspevok na dopravu

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky uvedené v inzercii, zašlite, prosím, svoj životopis elektronicky na [email protected], príp. poštou na adresu LEAR Corporation Seating Slovakia s.r.o., Solivarská 1/A, 080 01 Prešov.
Všetkých uchádzačom o obsadenie uvedenej pracovnej pozície ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické; mechanik; zámočník

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

  • znalosť hydrauliky - výhoda
  • skúsenosť ako zámočník alebo mechanik strojov - podmienkou
  • prax na pozícii min. 3 roky
  • pracovná disciplinovanosť, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy podľa priorít
  • prax vo výrobnej spoločnosti je výhodou

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Solivarská 1/A, okres Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou
ID: 2924354  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou