Skladník/ Vodič VZV s praxou - skvelé platové podmienky

Lear Corporation

Miesto práce
Voderady 454, 010 42 Voderady, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3-oj zmenej prevádzke ako súčasť oddelenia logistiky ,
- zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom,
- zúčastňovanie sa pravidelných inventúr,
- zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní material,
- zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu,
- zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením,
- zodpovednosť za zverený VZV
- zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.

- zaškolenie pre všetkých zamestnancov;
- príjemné a čisté pracovné prostredie;
- klimatizovaná hala;
- možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie;
- odmeny za dobré nápady;
- sociálny program;
- mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus;- bezplatná doprava do práce zo Senca, Pezinka, Trnavy, Hlohovec , Jelky a okolie;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz VZV je výhodou
- ochota pracovať na zmeny,
- skúsenosti s výrobou v JIT závode sú výhodou,

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 150.000 zamestnancov umiestnených v 37 krajinách. Lear sa v súčasnosti radí na 154. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o.
Voderady 454
919 42 Voderady
ID: 2410999   Dátum zverejnenia: 8.11.2016