Zvárač (tenké plechy)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manuálne zváranie oceľových komponentov a konštrukcií autosedačiek
podľa technickej dokumentácie
  • Zváranie tenkých plechov 2-5 mm
  • Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu

Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality.

  • prax v zváraní oceľ.komponentov je podmienkou!
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
  • samostatnosť

Iné výhody

  • extra príplatok za poobednú zmenu
  • bonusy: výkonnostný, dochádzkový
  • strava len za 1,08 eur (zbytok hradí zamestnávateľ: 2,60 eur)
  • dobrá dostupnosť (iba 10 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum

Informácie o výberovom konaní

Platný zváračský preukaz Z-M1 je podmienkou.
Pohovor pozostáva aj z praktického preskúšania - 6-9 krátkych zvarov.

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu hr_presov@lear.com alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

www.lear.com

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 150.000 zamestnancov umiestnených v 37 krajinách. Lear sa v súčasnosti radí na 151. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2214123   Dátum zverejnenia: 6.7.2017