Operátor výroby vo Voderadoch

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž autosedačiek podľa predpísaných postupov. Práca na výrobnej linke.

  • ochota pracovať na 3 zmeny;
  • vhodní kandidáti musia byť manuálne zruční;
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov;

Iné výhody

  • zaškolenie pre všetkých zamestnancov;
  • príjemné a čisté pracovné prostredie;
  • klimatizovaná hala;
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie;
  • zaujímavá technická práca;
  • odmeny za dobré nápady;
  • sociálny program;
  • mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus;
  • doprava zdarma
  • mzda od 870EUR do 1000EUR;

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
www.lear.com

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 156.000 zamestnancov umiestnených v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 151. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.
ID: 1714359   Dátum zverejnenia: 8.11.2016