PLC programátor pre automotive v Prešove

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie a uvádzanie do prevádzky riadiacich systémov PLC a ich vizualizácia
• Kompletizácia výrobných liniek
• Programovanie a oživovanie strojov
• Tvorba sprievodnej technickej dokumentácie vyrábaných zariadení
• Pravidelná údržba a opravy PLC zariadení
• Pravidelné zálohovanie softwaru aplikácií

  • Inovácie
  • Dynamické prostredie automotive priemyslu
  • Mobilita a zahraničné pracovné cesty
  • Možnosť pracovať v medzinárodných tímoch
  • Referral program
  • Kantína
  • Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a každých narodeninách
  • Tech a soft skills vzdelávanie, certifikácie
  • Firemné akcie
  • Podpora komunity
  • Lokalita v centre mesta, dobra dostupnost a bezplatné parkovacie miesta

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky uvedené v inzercii, zašlite, prosím, svoj životopis elektronicky na [email protected].
Všetkých uchádzačom o obsadenie uvedenej pracovnej pozície ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pascal - Pokročilý
C++ - Základy
Visual Basic - Základy
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť s programovaním v Step7 Simatic S7 300, S7 400, Simatic 200
• Prax na pozícii min. 3 roky
• Zodpovednosť, pracovná disciplinovanosť, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy podľa priorít, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Solivarská 1/A, Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
ID: 1109532  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou