Supervízor výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý sa stane súčasťou ŠTARTU nového projektu pre LEAR!
Vaše kľúčové zdopovednosti:
Zabezpečuje plnenie výrobného plánu v požadovanom množstve a čase
Zodpovedá za plnenie výrobných ukazateľov
Sleduje odosielanie výrobkov k zákazníkovi
Riadi tím výrobných operátorov a tím lídra
Koordinuje tím Logistiky,QA,IT a údržby
Zabezpečuje kvalitu výrobku a procesu
Dozoruje nastavovanie strojov, zariadení a ich výmeny z časového hľadiska
Dozoruje základnú údržbu strojov podľa plánu podľa pracovných inštrukcií výroby
Dôsledne dodržuje štandardy a kontroluje ich dodržiavanie podriadenými
Plánuje výrobu, zmeny a dochádzku
Je zodpovedný za dodržiavanie noriem BOZP. PO, ISO štandardov a štandardov zákazníka
Vykonáva záložné procedúry v prípade nutnosti podľa pracovného postupu

  • práca v medzinárodnej firme;
  • možnosť nadobudnúť skúsenosti v medzinárodnej rozrastajúcej sa spoločnosti v automobilovom priemysle;
  • práca v mladom dynamickom tíme;
  • možná bezplatná doprava do firmy zo Senca, Pezinka, Jelky a Trnavy;
  • teambuildingove aktivity
  • odborné školenia na zvyšovanie kvalifikácie
  • práca v automobilovom priemysle (Tier1)

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, Strojný, Elektrotechnický - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • schopnosť viesť väčší počet podriadených;
  • základná znalosť Zákonníka práce ;
  • komunikatívnosť;
  • odolnosť voči stresu;
  • znalosť práce na PC;
  • prax na obdobnej pozícií minimálne 2 roky podmienkou
  • skúsenosti s výrobou v JIT závode sú výhodou;
  • ochota pracovať aj na nočnej zmene

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Voderady 454, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
Voderady 454,, okres Trnava
ID: 2389157  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou