Lear Corporation je spoločnosťou, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov. Lear je jeden z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov, okrem týchto produktov vyrába aj štandardné a vysokonapäťové komponenty a elektrické distribučné systémy a súčasti. V rámci celého sveta pôsobí v 36 krajinách na šiestich kontinentoch a zamestnáva približne 136 000 zamestnancov.

Technik kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie kvalitatívnych problémov (výrobná linka, dodávateľské problémy, zákaznícke problémy);
- kontrola kvality výrobkov;
- vykonávanie produktových auditov;
- vykonávanie procesných auditov;
- neustále zlepšovanie;
- vytváranie kvalitatívnych reportov;
- komunikácia s ostatnými oddeleniami a zákazníkom;
- školenie operátorov v prípade kvalitatívnych problémov;
- definovanie okamžitých nápravných opatrení;

- precíznosť a presnosť;
- komunikatívnosť;
- odolnosť voči stresu;
- znalosť problematiky kvality výhodou (Problem solving, 8D,FMEA, SPC...)
- znalosť práce na PC;
- skúsenosti s výrobou v JIT závode sú výhodou;
- skúsenosti s prácou rezidenta;
- ochota pracovať na zmeny;
- ochota pracovať nadčasy;

Iné výhody

- práca v medzinárodnej firme;
- možnosť nadobudnúť skúsenosti z medzinárodných štandardov kvality platných v automobilovom priemysle;
- doprava zdarma;
- práca v mladom dynamickom tíme;
- teambuildingove aktivity
Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

www.lear.com
Voderady 454, 919 42 Voderady
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2353454   Dátum zverejnenia: 11.11.2016