Lear Corporation je spoločnosťou, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov. Lear je jeden z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov, okrem týchto produktov vyrába aj štandardné a vysokonapäťové komponenty a elektrické distribučné systémy a súčasti. V rámci celého sveta pôsobí v 36 krajinách na šiestich kontinentoch a zamestnáva približne 136 000 zamestnancov.

Operátor výroby vo Voderadoch

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž autosedačiek podľa predpísaných postupov. Práca na výrobnej linke.

- ochota pracovať na 3 zmeny;
- vhodní kandidáti musia byť manuálne zruční;
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov;

Iné výhody

- zaškolenie pre všetkých zamestnancov;
- príjemné a čisté pracovné prostredie;
- klimatizovaná hala;
- možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie;
- zaujímavá technická práca;
- odmeny za dobré nápady;
- sociálny program;
- mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus;
- doprava zdarma
- mzda od 870EUR do 1000EUR;
Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.
www.lear.com
Voderady 454, 919 42 Voderady
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1714359   Dátum zverejnenia: 8.11.2016