Lear Corporation je spoločnosťou, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov. Lear je jeden z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov, okrem týchto produktov vyrába aj štandardné a vysokonapäťové komponenty a elektrické distribučné systémy a súčasti. V rámci celého sveta pôsobí v 36 krajinách na šiestich kontinentoch a zamestnáva približne 136 000 zamestnancov.

Operátor výroby

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov. Práca na výrobnej linke.

- ochota pracovať na 3 zmeny;
- vhodní kandidáti musia byť manuálne zruční;
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov;

Iné výhody

- zaškolenie pre všetkých zamestnancov;
- príjemné a čisté pracovné prostredie;
- klimatizovaná hala;
- možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie;
- zaujímavá technická práca;
- odmeny za dobré nápady;
- sociálny program;
- mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus;
- doprava zdarma
- mzda od 870EUR do 1000EUR;
Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 37 dní)

www.lear.com
Voderady 454, 919 42 Voderady
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1714359   Dátum zverejnenia: 22.9.2016