Technik údržby vo Voderadoch - Mzda od 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie opráv a odstraňovanie porúch na výrobnom zariadení v čo najkratšom čase;
  • vykonávanie opráv a pravidelnej preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení;
  • analýza a vykonávanie opatrení na odstránenie príčin porúch;
  • neustále zlepšovanie zariadení so zameraním na zvyšovanie spoľahlivosti a životnosti;
  • zodpovednosť za funkčnosť zariadení;

  • stabilná práca s dlhodobou perspektívou;
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí;
  • práca v renomovanej firme;
  • zaškolenie

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

  • prax v údržbe 2 roky;
  • znalosť automatizačnej techniky, senzorov, pohonov, riadenia a regulácie;
  • zručnosť, prax v elektrotechnike, vyhláška 718/2002, §22 PODMIENKOU!!
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na 3 zmeny;
  • práca s PC (e-mail, excel)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Voderady 454, Voderady, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou
ID: 1679324  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou