Junior plánovač materiálu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhromažďovať logistické dáta
Materiálové plánovanie, nakupovanie a komunikácia s dodávateľmi/zákazníkmi
Podporovať manažéra logistiky a tímu v administratívnych a organizačných záležitostiach
Spracovanie základných údajov o dodávateľoch a objednávkach
Kontrola plnenia objednávok podľa potvrdených dodacích termínov a množstiev
Sústreďovanie všetkých ostatných dokladov týkajúcich sa nákupu
Aktívne sa zapájať do zlepšovania logistických procesov a komunikovať s ostatnými oddeleniami
Kontrola a aktualizácia dát vo zverenej oblasti, práca s excelom
Plánovanie, rozvrhovanie a koordinovanie denných aktivít podľa logistického manažéra

Podpora pri inventarizácii
Spracovanie dochádzky za oddelenie

Dynamické pracovné prostredie.
Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania.
Práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky na obsadenie tohto pracovného miesta, pošlite, prosím, Váš životopis elektronicky reakciou na túto ponuku alebo poštou na adresu Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o., Solivarská 1/A, 080 01 Prešov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky uvedené v našej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v automobilovej spoločnosti výhodou.
Flexibilita a odolnosť voči stresu.
PLYNULÁ ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností vybraného kandidáta.
Solivarská, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 734344  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac