Lear Corporation je spoločnosťou, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov. Lear je jeden z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov, okrem týchto produktov vyrába aj štandardné a vysokonapäťové komponenty a elektrické distribučné systémy a súčasti. V rámci celého sveta pôsobí v 36 krajinách na šiestich kontinentoch a zamestnáva približne 136 000 zamestnancov.

Montážny pracovník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových sedačiek pre svetové značky:
• montáž komponentov, obsluha zváracieho automatu, obsluha lisov
• viaczmenná prevádzka
• práca vhodná pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu.
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality.

- skúsenosti s prácou v automobilovom výrobe výhodou
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
- prax nie je nevyhnutná- zaučíme Vás v tréningovom centre
- sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť.

Iné výhody

- extra príplatok za poobednú zmenu
- bonusy: výkonnostný, dochádzkový
- strava len za 1,08 eur (zbytok hradí zamestnávateľ: 2,60 eur)
- dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
- príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
- firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
- vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
- tréningové centrum
Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky uvedené v inzercii, zašlite, prosím, svoj životopis elektronicky na hr_presov@lear.com, príp. poštou na adresu LEAR Corporation Seating Slovakia s.r.o., Solivarská 1/A, 080 01 Prešov.
Všetkých uchádzačom o obsadenie uvedenej pracovnej pozície ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovaní budú iba kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v ponuke.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2016 (ostáva ešte 32 dní)

www.lear.com
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732771   Dátum zverejnenia: 22.9.2016