Lear Corporation je spoločnosťou, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle ako dodávateľ komponentov najväčších svetových značiek automobilov. Lear je jeden z najväčších svetových dodávateľov sedacích a elektronických systémov, okrem týchto produktov vyrába aj štandardné a vysokonapäťové komponenty a elektrické distribučné systémy a súčasti. V rámci celého sveta pôsobí v 36 krajinách na šiestich kontinentoch a zamestnáva približne 136 000 zamestnancov.

Zvárač (tenké plechy)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálne zváranie oceľových komponentov a konštrukcií autosedačiek
podľa technickej dokumentácie
- Zváranie tenkých plechov
- Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu
- Aktívna účasť na 5S a TPM.

Dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality.

- prax v zváraní oceľ.komponentov je podmienkou!
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- samostatnosť

Iné výhody

- extra príplatok za poobednú zmenu
- bonusy: výkonnostný, dochádzkový
- strava len za 1,08 eur (zbytok hradí zamestnávateľ: 2,60 eur)
- dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
- príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
- firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
- vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
- tréningové centrum
Platný zváračský preukaz Z-M1 je podmienkou.
Pohovor pozostáva aj z praktického preskúšania.

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu hr_presov@lear.com alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 26 dní)

www.lear.com
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2214123   Dátum zverejnenia: 21.11.2016