Splnomocnenec IMS

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolu s riadiacimi pracovníkmi zodpovedá za koordináciu činností pri zavedení, implementovaní, kontrole a zlepšovaní IMS
- informuje vedenie o stave IMS (správy z interných auditov)
- poskytuje poradenstvo a podporu pri vykonávaní úloh súvisiacich s dodržiavaním a optimalizáciou integrovaného systému riadenia kvality, ochrany životného prostredia a bezpečnosti práce
- spolupracuje a poskytuje informácie pri dodržiavaní pokynov stanovených v príručke IMS, v metodických, pracovných a prevádzkových pokynoch
- spolupracuje pri vypracovávaní nových resp. revidovaní existujúcich metodických postupov v rámci IMS
- spolupracuje pri vypracovávaní špecifických postupov pre jednotlivé organizačné jednotky
- spolupracuje pri príprave porád v rámci internej komunikácie
- je kontaktnou osobou pri interných a externých auditoch
- spolupracuje pri organizácii interných a externých školení
- spolupracuje pri riešení reklamácií, navrhuje preventívne a nápravné opatrenia
- zostavuje správy v rámci IMS
- je kontaktnou osobou pre zákazníkov pre otázky IMS
- zodpovedá za prípravu, distribúciu a archiváciu všetkých dokumentov IMS
- na dennej báze komunikuje s materskou spoločnosťou v Nemecku
- reportuje na SK a do DE
- zlepšuje IMS v súlade s požiadavkami noriem ISO 9001, 14001 A 18001

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemná pracovná atmosféra a pracovný kolektív
- pohyblivá pracovná doba
- teambuildingové akcie
- motivujúce zamestnanecké benefity
- 13. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala, zasielajte prosím svoje životopisy na e-mailovú adresu [email protected] v slovenskom a anglickom jazyku. Vzhľadom na veľký záujem si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita, Enviromentalistika, BOZP, Odpadové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s normami ISO 9001, 14001 a 18001 podmienkou
- prax na obdobnej pozícii 2 roky podmienkou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
- zodpovednosť a samostatnosť
- komunikatívnosť
- záber na detail

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3058031  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou