Objektový vedúci /čistenie výrobných hál

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac1100 EUR brutto (z toho 10% prémie), po zapracovaní možnosť navýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizuje a riadi upratovanie administratívnych a výrobných priestorov u zákazníkov
• zodpovedá za ekonomickú efektívnosť pridelených nákladových stredísk v zmysle
stanovených ekonomických parametrov,
• zodpovedá za kvalitu prevedených prác,
• zodpovedá za početný stav personálu na pridelených strediskách,
• zodpovedá za objednávanie spotrebného materiálu ako aj za optimálny stav
materiálových zásob na objektoch,
• spolupodieľa sa pri nábore nových pracovníkov,
• zaškoľuje nových pracovníkov z pracovných postupov, BOZP a PO predpisov,
• zodpovedá za dodržiavanie zásad BOZP a PO na pridelenom pracovisku,
• zabezpečuje dodatočné objednávky zakazníkov na tovar a služby
• vedie evidenciu realizovaných prác, spracováva podklady k fakturácii
• zodpovedá za evidenciu dochádzky pridelených zamestnancov
• komunikuje so zákazníkom

• motivujúce platové ohodnotenie,
• služobné motorové vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely,
• možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti,
• zamestnanecké príspevky
• 13. plat

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• komunikačné , organizačné a riadiace schopnosti
• skúsenosť s riadením kolektívu
• prax v riadení min. 3 roky
• prax v sektore upratovacích a čistiacich prác 3 roky
• bezúhonnosť
• vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3011647  Dátum zverejnenia: 1.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac