Skladník/čka

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre sklad vo výrobnom závode v Bratislave hľadáme človeka s nasledujúcou pracovnou náplňou:

- príjem, výdaj a zaskladnenie tovaru.

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej, stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné a iné odmeny.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou
- znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook) je výhodou
- preukaz na riadenie VZV je výhodou
- prax v skladovom hospodárstve je výhodou
- bezúhonnosť

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2769347  Dátum zverejnenia: 17.10.2016