Rýchlo písač, Vyklikávač a pomocník/pomocníčka

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Karpatská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÝCHLO PÍSAČ, VYKLIKÁVAČ POMOCNÍK/POMOCNÍČKA
Chcem byť úprimný. Sme malá marketingová firma a prevádzkujeme affiliate sieť eDognet.com. Aktuálne máme dosť práce a potrebujeme človeka na výpomoc. Nič ťažké, nič dramatické. Pridávať bannery do systému, písať články, "vyklikávať" veci v administrácii. Všetko naučíme, zaškolíme, ukážeme.

RÝCHLOSŤ
Nepotrebuješ žiaden hyper-skill. Potrebuješ ale prstoklad a vedieť rýchlo písať. Tiež práca s myškou a PC musí byť rýchla. Aby nebola taká, že sa 2 sekundy rozhoduješ, či klikneš. Proste makať a robiť veci rýchlo.

100% SLOVENČINA A MAĎARČINA
Možno kameň úrazu, no tento krát podmienka. Robíme aj SK aj HU trh, tak ťa potrebujeme aj tam, aj tam. NEmôže to byť "kuchynská" verzia jazyka, ale plnohodnotná, spisovná verzia :)

SME MLADÍ A FÉR
Preklikaj si dognet.sk a uvidíš :) Potrebujeme ťa tak na 60-70 hodín mesačne. Neskôr bude pripadať do úvahy aj home office. Robíme 3 dni v týždni v Bratislave na Karpatskej 6. Štandardne utorok-streda-štvrtok, ostatné dni z domu.

NIEČO SA AJ NAUČÍŠ
Veľa sa toho naučíš z online marketingu a reklamy. Nebude to úplná nuda, no bude treba makať. Nedá sa to "odsedieť". No chytíš celkom skill :) Tiež to nie je krátkodobá vec, ale budeme s tebou počítať možno aj rok. Preto je to vhodné pre študenta/študentku 2-3 ročníka. Naučíme ťa veci, do oceníš pri ďalších zamestnaniach. Ak budeš dobrý/dobrá, mám veľa kamošov v online svete. A možno si ťa po škole aj necháme :) Nebolo by to prvý raz :D

PEŇÁZE, FORINTY, DOLÁRE
Základný plat by som videl na cca 250€ + 50€ ako bonus, ak sa budú plniť ciele, budeš chodiť do práce ako treba a makať. Viem ísť aj vyššie, ale musím vidieť snahu :)

Tešíme sa na teba :)

Home office
Notebook
V kancloch máme klímu a Xbox :D

Počítať s tým, že to nie je práca, čo si "odsedíš". Treba robiť, učiť sa. Práce budú presne merateľné, takže ani prokrastinácia neprejde :D Hráme fér, no musíš aj ty. Kvalitnú prácu radi oceníme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Spoľahlivosť, komunikatívnosť, prstoklad, rýchla práca :D

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3079001  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300