Nadštandardné zárobky v Anglicku pre Zdravotné sestry - i pre páry

Le Temp - Ing. Lenka Budayová Ringwaldová

Veľká Británia, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Termín nástupu
09.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ozvite sa, ak chcete pracovať v tíme kvalifikovaných pracovníkov vrátane kvalifikovaných sestier, asistentov zdravotnej starostlivosti a administratívnych pracovníkov.

Ak chcete poskytovať vysoký štandard ošetrovateľskej starostlivosti v súlade s filozofiou oddelenia, NMC zákonníka a domácej politiky a protokolov.

Ak chcete rozvíjať svoje znalosti z ošetrovateľskej praxe relevantné pre klinické odbory.

Ak ste odhodlaní poskytovať vynikajúce výsledky v starostlivosti o pacienta a chceli by ste pracovať pre organizáciu, ktorá si váži svojich zamestnancov, pacientov a konzultantov, ozvite sa, radi o Vás budeme počuť.

Ponúkame prácu pre opatrovateľské domy, seniorské domy, priamo u klienta alebo mimo.

Ďalej ponúkame:
skvelé zárobky, pre jednotlivcov i páry
pomoc pri presťahovaní
zabezpečenie cenovo - výhodného ubytovania
možnosť realizovať sa v zdravotníctve a získať bohaté skúsenosti
benefity
bonusy
zaškolenie

V prípade Vášho záujmu pošlite prosím Váš životopis spolu s motivačným listom v anglickom jazyku spolu s fotkou. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich čas. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme a prajeme veľa šťastia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Le Temp Healthcare so 100 % zameraním na výberové procesy v oblasti zdravotnej starostlivosti. Vyhľadáva kvalifikovaný personál na prácu v zdravotníckom sektore. Pôsobí v UK, má 49 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

mať viac ako 21 rokov kvôli miestnej legislatíve
komunikačné a organizačné schopnosti
schopnosť pracovať v tíme
schopnosť pracovať pod tlakom
administratívne schopnosti
byť odolný voči stresu
byť zodpovedný, flexibilný, spoľahlivý

Spolupracujem so spoločnosťou Le Temp, ponúkame pozície i pre páry do UK, ide o práce zdravotnej sestry, zdravotného asistenta, opatrovateľky, ďalej sa zaoberám jazykovými službami, poskytovaním jazykového auditu, výučbou cez SKYPE, prekladateľskými a tlmočníckymi službami, prípravou na pracovný pohovor v nemeckom a anglickom jazyku, prípravou kurzov pre opatrovateľky v anglickom a nemeckom jazyku, školeniami a iné...
ID: 2307569  Dátum zverejnenia: 28.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou