Kuchař / kuchařka

Le-Investment, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Élite Garden Restaurant, Praha 1

Rozšiřujeme provoz nově vzniklé restaurace v Ostrovní ulici na Praze 1 a hledáme tým kuchařů pro přípravu obědových bufetů a večerního Ala Carte provozu. Zaměřujeme se na moderní českou a mezinárodní gastronomii s pečlivým výběrem kvalitních surovin a důrazem na zdravý životní styl.

Nabízíme práci v přátelském pracovním prostředí na hlavní pracovní poměr, 12-ti hodinové směny (systém „krátký / dlouhý týden“) a zajímavé finanční ohodnocení.

Požadujeme:

- Praxi v oboru s důrazem na samostatnost a odpovědnost

- Zájem se podílet na vzniku nové restaurace

- Kolegu uznávajícího týmové hodnoty

Preferujeme jazykové znalosti:

- Čeština

- Angličtina výhodou

Nabízíme:

- Možnost být součástí nové koncepce kuchyně

- Prostor pro seberealizaci

- Nadstandardní platové ohodnocení

- Stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti

- Personální stravování a další benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2980621  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.