Kuchař / kuchařka

Le Hotels Group

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!!HLEDÁME nové KOLEGY na pozici KUCHAŘ!!

Restaurace In Graden Noodles restaurant se zaměřuje na moderní českou a mezinárodní gastronomii s pečlivým výběrem kvalitních surovin a důrazem na zdravý životní styl.

Nový kolega by měl mít zájem o trendy v oboru, uznávat týmové hodnoty, měl by být odpovědný a samostatný. Pokud bude mít za sebou praxi v provozu, je to příjemný bonus.

Nabízíme:

  • práci v přátelském pracovním prostředí
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost rozvoje profesních dovedností
  • stabilní práci celý rok
  • systém „krátký, dlouhý“ týden
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • Multisportku
  • kurzy dalšího vzdělávání v oboru
  • 50% slevu v restauracích skupiny Le Hotels
  • další nárazové bonusy dynamicky se rozvíjející společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3120143  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.