Špecialista starostlivosti o klientov

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac+ 13. plat, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád komunikuješ so zákazníkmi, chceš sa ďalej vzdelávať a nehľadáš stereotyp, si u nás správne!

Hľadáme spoľahlivého a zákaznícky orientovaného kolegu (kolegyňu) do nášho centra starostlivosti o klienta. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude poskytovať odborné poradenstvo a podporu existujúcim zákazníkom spoločnosti, podieľať sa na komercializácií produktov, udržiavať a rozširovať spoluprácu s existujúcimi zákazníkmi.

Medzi hlavné činnosti nášho Špecialistu patria:

- poradenstvo, poskytovanie služieb a riešenie všetkých vzniknutých situácií v rámci zákazníckych objednávok
- prezentácia produktov, služieb, kampaní podpory predaja a konkurenčných výhod UP Slovensko
- fidelizácia pridelených zákazníkov UP Slovensko
- správa portfólia zákazníkov
- dohľad nad periodicitou objednávania spravovaných zákazníkov
- priamy telefonický aj písomný kontakt so zákazníkmi
- dohľad a analýza omeškania platieb zákazníkov, sledovanie ekonomickej a finančnej situácie zákazníkov s cieľom stanoviť najlepšiu obchodnú stratégiu
- podpora plnenia mesačných / kvartálnych / ročných obchodných cieľov

Ak si sa vo vyššie uvedenom popise našiel (našla), nás prosím na seba upozorni. Radi Ťa spoznáme a odpovieme na ďalšie otázky.

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:

- pravidelné školenia
- silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
- motivačná odmena za splnenie stanoveného výkonnostného plánu
- príspevok nad rámec zákona na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
- dovolenka nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDP
- 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti UP Slovensko. Váš životopis dôkladne posúdime a dáme Vám spätnú väzbu v čo najkratšom možnom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- príjemné telefonické vystupovanie,
- dobre vyvinuté komunikačné schopnosti
- proklientský prístup
- odolnosť voči stresu
- byť zodpovedný a spoľahlivý
- vedieť pracovať sám ako aj v tíme
- mať základné počítačové znalosti
- mať predchádzajúce skúsenosti v podobnej oblasti

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programov tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o. (pôvodne Chèque Déjeuner), od roku 2021 premenovaná na Up Déjeuner, s. r. o., je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí od roku 1995.
Up Slovensko, s.r.o. v prvej polovici roku 2021 založila novú spoločnosť s názvom Up Déjeuner, s.r.o., ktorá sa názvom vracia k historickej oblasti podnikania – stravovacím poukážkam a kartám „Déjeuner“. Tento dlho zvažovaný návrat ku koreňom je postavený na vysokej znalosti značky Déjeuner a jej zľudoveniu. Stravovacie poukážky a karty, ktoré nesú rovnaký názov, sa tešia veľkej popularite ako „dežoné“ alebo „deženérky“.
Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 6767  Dátum zverejnenia: 3.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac