Maitre, čašníčka/čašník

LE AGAVI S.R.L.

Miesto práce
Via degli Stampacchia 15, 73100 Lecce, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel 5 hv. situovany na juhu Talianska, mesto Gallipoli hlada casnika, casnicku pre svoju restauraciu, kapacita 35 miest.
obsluha hosti minimalna prax, maximalna spolahlivost a serioznost, perfektna znalost AJ jazyka, aspon zaklady Tal. jazyka. . nastup ihned, posielajte Zivotopis v AJ jazyku.

zmluvu na dobu urcitu, ubytovanie, stravu, preplatenie cestovneho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotelova siet zlozena zo styroch hotelov situovane v juznom. Taliansku.
- Hotel Palazzo del Corso *****L
- Relais Corte Palmieri
- Palazzo Mosco INN
- RELAIS Valle dell IDRO, ****
ZARIADENIA SU OTVORENE NA SEZONU OD APRILA DO OKTOBRA KAZDY ROK ZAMESTANVAME OKOLO 30 ZAMESTNANCOV. ZARIADENIA SU VELMI LUXUSNE SITUOVANE V PRIMORSKEJ OBLASTI.
NAJVACSI HOTEL MA 27 IZIEB NAJMENSI 11 IZIEB. ZAKLADAME NASU KVALITU NA PRISTUPE KU KLIENTOVI. V JEDNOM ZARIADENI JE AJ VELMI EXKLUZIVNA RESTAURACIA SITUOVANA NA HOTELOVEJ ROOF GARDEN. OSTATNE ZARIADENIA MAJU FORMU BED AND BREAKFAST A LIGHT LUNCH. PONUKAME KLIENTOM POBYT PRI MORI A AJ KULTURNE POBYTY. V KAZDOM ZARIADENI SA NACHADZA SPA A MASAZE. MESTA KDE SA NACHADZAJU ZARIADENIA SA VOLAJU GALLIPOLI A OTRANTO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3093410  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou