Kuchař pro Spa & Wellness hotel Alexandria ****

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Slovenská republika, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

- vyučení v oboru, praxi v teplé a minutkové kuchyni min. 2 roky,
- profesionální přístup, samostatnost, flexibilitu,
- předpoklady pro týmovou spolupráci,
- praxe v podobném typu zařízení výhodou.

Nabízíme:

- práci buď v našem nejluxusnějším Spa & Wellness hotelu Alexandria****, či v našich dalších **** nebo *** hotelích,
- náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč (pro uchazeče s praxí min. 3 roky); příspěvek ve výši 5.000,- Kč pro uchazeče s praxí min. 2 roky),
- trvalý pracovní poměr,
- možnost aktivně se podílet na přípravě banketů, recepcí či podobných špičkových kulinářských akcí,
- možnost pracovat v moderně vybaveném pracovišti,
- přátelský a milý kolektiv,
- zaměstnanecké ubytování,
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích apod.)

Jedná se o směnný provoz včetně sobot, nedělí a svátků.

Nástup: ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2088990  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.