Lékař/lékařka

Lázně Darkov, a.s.

Místo práce
Čsl. armády 2954/2, 73312 Karviná Hranice, Okres Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40.000-80.000 tis Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM. Požadujeme specializovanou způsobilost v oborech Rehabilitační a fyzikální medicína, Interna, Neurologie, Chirurgie

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí velké a stabilní společnosti
Benefity – 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování, ambulantní lázeňská léčba
Možnost ubytování
Podporu dalšího odborného růstu
Možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
Nástup možný ihned nebo podle dohody

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Darkov se nacházejí na severovýchodě České republiky. Tvoří je dvě léčebná zařízení: Léčebna Darkov v Karviné–Lázních Darkov a Rehabilitační sanatorium v Karviné–Hranicích. Díky vysoké úrovni léčby, která je založená na mimořádném přírodním bohatství jodobromové vody s vysokým obsahem jódu, profesionalitě zaměstnanců a kvalitě doplňkových služeb se Lázně Darkov řadí mezi vyhledávaná lázeňská zařízení.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2680999  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40.000-80.000 tis Kč.