Šéfkuchár, Pomocný kuchár

LAZA, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šéfkuchár- vedenie kuchyne – rozdeľovanie úloh a zodpovedností . Príprava denného menu a hotových jedál. Dohľad nad dodržiavaním štandardu podávaných jedál vrátane minútiek. Participácia na tvorbe jedálneho lístka, sezónnych a akciových ponúk a koncepcie denného menu. Zodpovednosť za zásoby a hospodárenie s tovarom. Príprava materiálov na koncomesačné výkazy týkajúce sa odbytu tovaru. Dodržiavanie zásad HACCP. Príprava jedál na akcie

Pomocný kuchár- pomoc kuchárovi s výdajom minútok,
-výdaj hotových jedál,
-pomocné práce v kuchyni,
-ostatné veci na osobnom pohovore

Zaujimavé platové ohodnotenie, práca v stabilnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Pozitívny prístup k práci a kolektívu. Zodpovednosť. Kreativita. Samostatnosť a komunikatívnosť. Výhodou skúsenosti s tradičnou českou a slovenskou kuchyňou.

Reštaurácia v príjemnom prostredí v bratislavskej Rači s tankovým pivom. Konajú sa tu koncerty známych slovenských kapiel ale aj stand up comedy show. Moderná vynovená kuchyna. Zameranie Pubové jedlá, pizzu a Burgre

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1838280  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac