Šéfkuchár

LAZA, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie personálu – komplexná organizácia práce v kuchyni
- Plná zodpovednosť za bezproblémový chod kuchyne
- Vytváranie jedálneho lístka
- Vytváranie nových receptúr a kalkulácií
- Zodpovednosť za zabezpečovanie kvality pripravovaných pokrmov
- Zodpovednosť za skladovanie zásob surovín, ich hospodárne objednávanie a zhodnotenie
- Zodpovednosť za vedenie a dodržiavanie HACCP

Hľadáme šéfkuchára do reštaurácie skúsenosti zo zahraničnou kuchyňou, zameranie na americkú kuchyňu ... výhodné platove podmienky!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- chuť a ochota pracovať
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- pracovné nasadenie
- časová flexibilita

Reštaurácia v príjemnom prostredí v bratislavskej Rači s tankovým pivom. Konajú sa tu koncerty známych slovenských kapiel ale aj stand up comedy show. Moderná vynovená kuchyna. Zameranie Pubové jedlá, pizzu a Burgre

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1800557  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou