Pedikérka (alebo zároveň aj manikérka) - prenájom kresla v zabehnutom salóne krásy

Laurentis s.r.o.

Miesto práce
Mierová 103, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ svoju prácu, ale cítiš, že si to už žiada zmenu?
Chceš byť súčasťou nášho teamu? Máme pre Teba priestor na prenájom.
My sa dlhodobo zaoberáme kozmetickými službami a laserovou epiláciou, chýba nám v zostave šikovná pedikérka. Poď sa presťahovať do našich priestorov, ponúkame Ti zázemie zabehnutého salónu krásy s viac ako 5-ročným pôsobením na trhu, pomoc s marketingovými aktivitami (x-tisíc reálnych zákazníčiek v našej databáze, viac ako 3tisíc fanúšikov na Facebooku, ďalšie PR aktivity v online priestore, tvárou salónu je herečka a speváčka Mirka Partlová) a nepochybne ťa za tvoju starostlivosť o nôžky našich klientiek budeme nosiť na rukách :-) A každý deň káva na stole, platí? :-)

V životopise nám napíš, aké pedikérske služby ovládaš, ak si popri tom aj šikovná manikérka, je to Tvojou výhodou, ale prioritou je pedikúra.
Pošli aj zopár fotiek Tvojej práce, pochváľ sa, aká si skvelá, a že práve Teba potrebujeme!

Príjemné bezstresové prostredie, milý a mladý kolektív, využívanie služieb salónu gratis alebo so "zamestnaneckou" zľavou, marketingová podpora.

Pozitívne naladená osobnosť, komunikatívna, milá, spoľahlivá a zodpovedná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Pedikúra (prípadne aj manikúra)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Salón Laurentis pôsobí na trhu od roku 2010. Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa laserovou epiláciou a kozmetickými službami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2576571  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: živnosť