Kozmetička - Sothys terapeutka

Laurentis s.r.o.

Miesto práce
Mierová 103, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
výborné platové ohodnotenie, provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Laurentis s.r.o hľadá kvalifikovanú kozmetičku.
Hlavnou náplňou Vašej práce bude:
-poskytovať klientkam poradenstvo v domácej starostlivosti o pleť
-vykonávať kozmetické ošetrenia Sothys, kozmetické masáže: mikromasáž, digi-esthetique, klasická kozmetická masáž, masáž rúk
-vykonávať prístrojové ošetrenia pleti: mikrodermálna abrázia, ultrazvuk, skin scrubber...
-komunikovať s klientmi na profesionálnej úrovni
-vykonávať klientsky servis
- zabezpečenie dodržiavania platných vnútorných predpisov spoločnosti

Kozmetický salón Laurentis patrí medzi TOP Sothys salóny na Slovensku - pobyty s najúspešnejšími sothys kozmetičkami vo welness hoteli, výlety do Paríža.
Benefit vo forme laserovej epilácie, ktorú salón poskytuje.

Vybrané uchádzačky pozveme ich do ďalšieho kola výberového konania, v prípade zamietavej odpovede budeme informovať tiež.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sú toto slová o TEBE? Máš ťah na bránu, si cieľavedomá, ambiciózna, kultivovaná, profesionálna, zodpovedná, lojálna, komunikatívna, žiješ svojím povolaním, si inovatívna, máš svieže nápady, v práci sa nikdy nenudíš, si príjemná, usmievavá, odborníčka vo svojej oblasti, dokážeš poradiť klientkám v starostlivosti o pleť, bez problémov im odporučíš vhodné domáce prípravky starostlivosti o pleť, si časovo fleixibilná, a uvedomuješ si, že na sebe musíš neustále pracovať a nezaspať v čase, lebo inak úspech nepríde. A vieš, že pre úspech a skvelú výplatu treba makať. Miluješ, keď sa môžeš naučiť nové veci, masáže, hltáš novinky z kozmetického sveta a vieš sa nadchnúť pre svoju prácu, produkty. Si tímová hráčka, vieš sa namotivovať pre bonusy, ktoré môžeš získať navyše. Prichádzaš s novými nápadmi a vieš ich pretaviť do svojej každodennej práce. Vážiš si každú jednu klientku či klienta a nerobíš medzi nimi rozdiely. HĽADÁME PRÁVE TEBA, pošli svoje CV, motivačný list a pripoj aktuálne FOTO!

Tvojou výhodou je znalosť produktov a masáží Sothys, prax v oblasti, predajné zručnosti, komunikácia s klientkami na profesionálnej úrovni.
Ak vieš robiť čosi navyše, manikúru, pedikúru, si horúcou kandidátkou na členku nášho teamu!

Salón Laurentis pôsobí na trhu od roku 2010. Stabilná spoločnosť zaoberajúca sa laserovou epiláciou a kozmetickými službami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1138630  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výborné platové ohodnotenie, provízia z predaja