Brigáda pre študenta, ktorý vie pracovať s videom a obrázkami.

LASER media, s. r. o.

Miesto práce
Odborárska 23 83102 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta na výrobu reklamných spotov. Jedná sa o krátke spoty formátu 10-15 sekúnd, ktoré sú vyrábané z podkladov od klientov. Ide o prácu na 10h týždenne, prípadne viac. Vítaný je iniciatívny a kreatívny prístup. Výhodou je vodičský preukaz. Miesto práce je Bratislava- Nové mesto. Mzda je 3 eurá/hodina. Minimum hodín je 10h za týždeň.

Dobré pracovné podmienky, príjemný kolektív.

Ak Vás naša ponuka skutočne zaujme a náhodou by sme sa neozvali, neváhajte nám aj zavolať. Iniciatíva je vítaná. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DIVÍZIA OSVETLENIE:
Vyrábame a montujeme:
- verejné LED osvetlenie v mestách a obciach
- LED osvetlenie pre verejné budovy a kancelárie
- špeciálne osvetlenie pre výrobné a skladové priestory

DIVÍZIA REKLAMA:
Spoločnosť LASER media, s.r.o. prevádzkuje najväčšiu sieť outdoorových reklamných LED obrazoviek na celom území Slovenska - www.lasermedia.sk.
Pripravujeme pre klientov na kľúč laserové show, 3D mapping, interaktívne projekcie, reklamu na netradičných zariadeniach a miestach pomocou LED technológie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1372003  Dátum zverejnenia: 8.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou